Dzisiaj: 12.12.2018, Imieniny: Aleksandra, Dagmary, Joanny
>> Strona główna >> Bankowość elektroniczna Nowa bankowość internetowa od. 01.10.2018 r.
Kaluzula informacyjna
2018.05.17

więcej

Zastrzeżenie środków dostępu:
2012.11.05

Szanowny kliencie
Utraciłeś token lub kartę chipową?
Zgłoś to!

więcej

Nowa bankowość internetowa od. 01.10.2018 r.
Nowa bankowość internetowa od. 01.10.2018 r.
Nowa bankowość internetowa

 

Z przyjemnością informujemy, iż w trosce o wygodę naszych Klientów oraz dążąc do zapewnienia dostępu do stale rozszerzającej się oferty produktów i usług, Bank Spółdzielczy w Golubiu-Dobrzyniu wprowadza w swoich placówkach nowy system informatyczny. Spowodowało to także konieczność zmiany systemu bankowości internetowej.

W związku z tym wykonywanie operacji (np. przelewy) w obecnym systemie będzie możliwe do godz. 14:00 w dniu 28.09.2018 r. (piątek).

Nowa usługa bankowości internetowej będzie dostępna pod adresem https://bsgolub24.pl od godz. 8:00 w dniu 01.10.2018 r. (poniedziałek). Odpowiedni link zostanie umieszczony również na naszej stronie internetowej www.bsgolub.pl w dotychczasowym miejscu.

W nowym systemie historia rachunku będzie zawierała operacje zrealizowane od dnia 01.10.2018 r. Zalogowanie do „starego” systemu wyłącznie w celu sprawdzenia historii operacji będzie możliwe do 30.04.2019 r. W późniejszym czasie wyciągi oraz historia operacji będzie możliwa również do uzyskania w placówkach banku.

Państwa dotychczasowy identyfikator pozostaje bez zmian natomiast ze względów bezpieczeństwa po hasło pierwszego logowania zapraszamy do naszych placówek (stanowiska obsługi klienta) od dnia 12.09.2018 r. Przy pierwszym logowaniu będziecie Państwo poproszeni o jego zmianę. Nowe hasło musi mieć co najmniej 8 znaków i musi w nim występować co najmniej jedna duża, jedna mała litera i jedna cyfra np. Nowe8531

Jeśli do autoryzacji operacji używacie Państwo tokena w nowym systemie bankowości elektronicznej nie będzie on wymagany. Autoryzacja operacji na rachunku będzie wykonywana przy pomocy kodów przesyłanych do Państwa SMS-em dlatego przy odbiorze hasła pierwszego logowania poprosimy o podanie numeru telefonu do odbioru kodów SMS. Autoryzacja operacji kodami SMS jest obecnie uznana za jedną z najbezpieczniejszych metod.

W przypadku klientów korzystających z bankowości korporacyjnej autoryzacja operacji na rachunku może być wykonywana przy pomocy kodów przesyłanych do użytkownika SMS-em i ten właśnie sposób rekomendujemy jako najwygodniejszy i uznany obecnie za jeden z najbezpieczniejszych. Drugim sposobem autoryzacji może być zatwierdzanie operacji przy pomocy etokena usb jednak w tym przypadku należy dokonać konfiguracji każdej stacji roboczej wykorzystywanej do obsługi systemu (nie wystarczy tylko komputer z dostępem do Internetu). Można również zastosować system mieszany gdzie niektórzy użytkownicy wykorzystują kody SMS natomiast inni etokeny usb.

Bardzo prosimy klientów korporacyjnych o kontakt z dedykowaną placówką banku i przekazanie wyboru sposobu autoryzacji dla poszczególnych użytkowników do dn. 18.09.2018 r.

Zachęcamy do zapoznania się z interfejsem oraz nowymi funkcjonalnościami systemu bankowości internetowej pod adresem:

a) konto.naszbank.pl - dla bankowości detalicznej

b) konto.naszbank.pl/firma - dla bankowości korporacyjnej

gdzie znajdą Państwo wersję demonstracyjną systemu.

Wkrótce na naszej stronie WWW pod adresem www.bsgolub.pl zostaną zamieszczone instrukcje użytkownika bankowości elektronicznej.

 

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i pozostajemy z nadzieją na dalszą, obopólnie satysfakcjonującą współpracę.

Bankowość internetowa